LKS Rozwój Olszyna - strona nieoficjalna

• Witamy na stronie klubu LKS ROZWÓJ OLSZYNA
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS WIERZBIE - LKS PŁOMIEŃ BOROWE 3:0
  • LKS BŁĘKITNI HERBY - LKS DRAGON RUSINOWICE 5:2
  • LKS UNIA LUBECKO - LKS ROZWÓJ OLSZYNA 1:6
  • LKS SPARTA TWORÓG - LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE 2:1
  • LKS RYBAK CIASNA - LKS ŻWIREX HADRA 2:2
  • LKS PROMIEŃ GLINICA II - KS GWOŹDZIANY 0:1
  • KS ZIELONI ZBOROWSKIE - KS TAJFUN HARBUŁTOWICE 0:1

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

DERBY DLA ROZWOJU

• autor: kibic74, 2014-03-29 20:12

Pierwsza połowa spotkania to dość wyrównana gra z obu stron. Na prowadzenie gospodarzy wyprowadził w 35' Mateusz Bula. Po rzucie rożnym obrońca Błękitnych wybił piłkę z własnego pola karnego wprost pod nogi Mateusza , który świetnym uderzeniem nie dał szans bramkarzowi rywali. Do przerwy kibice mimo kilku sytuacji pod obiema bramkami nie obejrzeli więcej goli.

W drugiej połowie to goście przejęli inicjatywę i częściej atakowali. Drużyna Rozwoju starała się bronić jednobramkowej przewagi i tylko nielicznym kontratakami zagrażała bramce Błękitnych. Mimo wielu sytuacji goście nie byli w stanie pokonać świetnie dysponowanego w tym dniu bramkarza naszej drużyny. W 82' Mleczko przejął piłkę w środku boiska i długim podaniem obsłużył Białasa który w sytuacji sam na sam pewnie umieścił piłkę w siatce. W doliczonym czasie gry zawodnik gości we własnym polu karnym faulował M.Bulę. Rzut karny na bramkę pewnie zamienił A.Hampel ustalając wynik spotkania.

ROZWÓJ OLSZYNA - BŁĘKITNI HERBY 3-0(1-0)

Bramki :Bula(36') Białas(82') A.Hampel(90'+2)

Żółte kartki: Machoń,Bula,Smoleń - Pasieka

Skład RO : T.Klama- S.Hampel(A.Habrajski), A.Hampel, M.Smoleń- T.Klabis, K.Michalski- D.Machoń(S.Skolik), M.Bula, P.Mleczko- P.Siwczyk(M.Białas), M.Mnich(D.Habrajski)

Skład BH : Kaźmierczak, Chętkowski, Cieślak(Pluta), Imach, Lange(W.Pasieka), B.Pasieka(Mikuła), Pilarz, Praski, Rubik, Żerdzieński, Żydek

Sędzia: Knop K.

Asystenci: Nowiński, Matyja

autor: ~anonim 2014-03-29 22:36:45

avatar michał dał nam ducha walki dobrze ze gra u nas

autor: ~cala prawda 2014-03-30 06:51:19

avatar jak u nas bronił kaziu to go od szmat herbusy wyzywały a teraz smiech na sali :)

autor: ~Kibic 2014-03-30 10:07:12

avatar Gratulacje za wynik .
Co to za nowe twarze w zespole i czemu Marcin nie gra w takim meczu ????
Pozdrawiam.

autor: ~10rooney 2014-03-30 12:01:43

avatar Nie rób gościu afery żadnej z Kazikiem. Grał u Was , teraz gra w Herbach i jest ok. Nie spinaj. Mnie osobiście jako byłego zawodnika rozwoju cieszy że te nasze derby ostatnio są rozgrywane w spokojnej atmosferze, bez żadnych złośliwości itp. Oby zawsze tak było. Co do wyniku wygrał zespół bardziej skuteczny za co graty, chociaż uważam że nie zasłużyliśmy na tak wysoką porażkę. Powodzenia i do zoba mam nadzieję w przyszłym sezonie w Seria A :)

autor: ~DERBY NASZE 2014-03-30 14:12:00

avatar kto wygrał mecz ROZWÓJ KTO ROZWÓJ KTO ROZWÓJ ROZWÓJ ROZWÓJ....... :)

autor: ~oxy 2014-03-31 12:17:09

avatar Kibice zobaczyli dobry derbowy pojedynek na Jałowcowej w Olszynie zakończony wysokim zwycięstwem miejscowego Rozwoju co bardzo cieszy bo przed spotkaniem to goście uznawani byli za faworyta . Miejmy nadzieję , że jest to początek marszu w górę tabeli zespołu prowadzonego przez Pana Klabisa bo widzielismy , że kadra Rozwoju powiekszyła się o 3 nowych zawodników / Klabis , Siwczyk i Skolik / więc będzie rywalizacja i miejmy nadzieję dobre wyniki . Teraz kolejne treningi a później wyjazd do Przystajni na mecz z Płomieniem , który zdobył punkt na trudnym terenie w Kochanowicach więc czeka nas ciekawa wyjazdowa potyczka .

autor: ~xl 2014-04-01 16:08:51

avatar Derby stały na niezłym poziomie , zdecydowana wygrana Rozwoju w trochę zmienionym składzie co wyszło na plus i cieszy . Jak widzimy rywalizacja w drużynie przynosi efekty a liczna ławka też pozytyw . Pod wodzą trenera Klabisa zespół z Olszyny zacznie marsz w górę ligowej tabeli . Premierowy mecz również dla Pana Prezesa z pewnościa bardzo udany i dobry początek Prezesury , oby tak dalej , pozdrawiam i powodzenia w wyjazdowym pojedynku z ostatnią ekipą w Przystajni , gdzie miejscowych nie zlekceważmy i zagrajmy o kolejną pełną pulę dla Olszyny .

Autor: Treść:pozostało znaków:

LKS UNIA LUBECKOLKS ROZWÓJ OLSZYNA
LKS UNIA LUBECKO 1:6 LKS ROZWÓJ OLSZYNA
2019-11-03, 13:30:00

oceny zawodników »

LKS WIERZBIE 3:0 LKS PŁOMIEŃ BOROWE
LKS BŁĘKITNI HERBY 5:2 LKS DRAGON RUSINOWICE
LKS UNIA LUBECKO 1:6 LKS ROZWÓJ OLSZYNA
LKS SPARTA TWORÓG 2:1 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE
LKS RYBAK CIASNA 2:2 LKS ŻWIREX HADRA
LKS PROMIEŃ GLINICA II 0:1 KS GWOŹDZIANY
KS ZIELONI ZBOROWSKIE 0:1 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Brak aktywnych ankiet.